%99
پیشنهاد(از 87 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح ارتوپد، فوق تخصص جراحی دست و اعصاب محیطی و جراح شانه و آرنج 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهار راه طهماسب آباد، سمت چپ، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه اول

تلفن:03432462784

خدمات

سندرم تونل کارپالاوزون تراپیپوکی استخوان (استئوپروز)خار پاشنهجراحی ACLلغزش دیسکآرتروز (استئوآرتریت)استخوان و مفاصلفاشیت کف پاآسیب های بازوکف پای صاففشار همسترینگ (همسترینگ کشیده)دیستروفی عضلانیگودی کمرپارگی تاندون آشیلآسیب رباط صلیبی قدامی (ACL)آرترودز (خشک کردن مفصل)آرتروسکوپیشکستگی دندهبونیون (انحراف شست پا)بورسیتترمیم غضروفپیوند غضروفشکستگی استخوان ترقوهآرتروز آرنجدرد پادرد استخوان لگن و باسن (کرنش گلوتئال)آسیب کشاله رانانگشت چکشیآرتریت پا و مچ پادیسک کمردیسک گردنقوز کمرآسیب ها و مشکلات لگنتعویض مفصل لگن و رانالتهاب مفاصلآرتریت سپتیکتزریق مفصلدرد مفاصلزانو دردکیفوز (گوژپشتی)شکستگی پارادیکولوپاتی کمریسندرم مارفانپارگی مینیسکضعف عضلانیتومورهای عضلانی و اسکلتیگردن دردجراحی استئوتومیآسیب روتاتور کافدررفتگی مفصل شانهمصدومیت ورزشیجراحی تعویض شانهجراحی ترمیم تاندون شانهتزریق مفصل اولتراسوندشکستگی مچ دستشکستگی مچ پاپارگی عضلات و کشیدگی ساقشکستگی لگندر رفتگی مفصلدر رفتگی زانوشکستگی زانوآرتروسکوپی مچ دستتعویض مفصل زانوهالوکس والگوسجراحی زانوجراحی لگن و رانجراحی شانه و آرنججراحی پا و مچ پاجراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن برکم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن برکم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 87 کاربر)

%99
86 کاربر از 87 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  32 نفر

نظرات

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با دقت بالا و باحوصله ممنون از راهنماییتون در مورد مچ دست دخترم مشکل داشتیم که تحت درمان هستن

اختر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی مهربان و خوش اخلاق،و باحوصله به حرف بیمار گوش می دهند .خیلی باتجربه،از همه نظر عالی

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

محمد علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار خوب هم برخورد و توانمندی خوب اما زمان بندی اصلا خوب نبود بیش از دو ساعت معطل شدم تا نوبتم بشه

سیده زهور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوببودندو تشخیصشون هم عالی هست.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محسن برکم
نوبت مطب چهارراه طهماسب آباد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهار راه طهماسب آباد، سمت چپ، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه اول
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 20:10
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن برکم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن برکم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن برکم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن برکم چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن برکم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برکم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن برکم کجا است؟
دکتر محسن برکم 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن برکم را ببینید.
+
آیا دکتر محسن برکم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برکم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن برکم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن برکم متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن برکم چه زمانی است؟
دکتر محسن برکم از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن برکم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن برکم چقدر است؟
تا کنون 87 نفر به دکتر محسن برکم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن برکم 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن برکمدکتر محسن برکم dr mohsen barkam از دکترهای متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) کرمان هستند. مطب دکتر محسن برکم در کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهار راه طهماسب آباد، سمت چپ، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن برکم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432462784 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن برکم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن برکم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن برکم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن برکم متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن برکم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.