دکتر مهناز زرشناس

دکتر مهناز زرشناس

دکترای مامایی

دکترای تخصصی (Ph.D) بهداشت باروری
شیراز

کد نظام پزشکی

م-5634
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

سلامت باروری و جنسی، مراقبت های دوران بارداری و زایمان

تشخیص و درمان و غربالگری بیماریهای زنان 

دکترای تخصصی سلامت جنسی از استرالیا
 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای مامایی

اطلاعات مطب بلوار بهشت

آدرس:

شیراز، پل معالی اباد، نبش کوچه ۲ بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پورسینا، طبقه۳، واحد ۵

تلفن:07136251975

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز زرشناس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز زرشناس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کیمیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با سواد و خوش اخلاق هستن .تجربه بالایی دارن و در کارشون حرفه ای هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهناز زرشناس
نوبت مطب بلوار بهشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، پل معالی اباد، نبش کوچه ۲ بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پورسینا، طبقه۳، واحد ۵
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز زرشناس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز زرشناس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز زرشناس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز زرشناس چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز زرشناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز زرشناس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز زرشناس کجا است؟
دکتر مهناز زرشناس 1 مطب در مطب بلوار بهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهناز زرشناس را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز زرشناس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز زرشناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز زرشناس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز زرشناس متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز زرشناس چه زمانی است؟
دکتر مهناز زرشناس از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز زرشناس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز زرشناس چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهناز زرشناس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز زرشناس 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز زرشناسدکتر مهناز زرشناس dr mahnaz zarshenas از دکترهای متخصص مامایی شیراز هستند. مطب دکتر مهناز زرشناس در شیراز، پل معالی اباد، نبش کوچه ۲ بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پورسینا، طبقه۳، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز زرشناس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136251975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز زرشناس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز زرشناس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز زرشناس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز زرشناس متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز زرشناس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.