مصطفی نجم آبادی

مصطفی نجم آبادی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-27798
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان مقدس اردبیلی

آدرس:

تهران، خیابان مقدس اردبیلی، کوچه شیرین، کلینیک مهربد

تلفن:02122019364

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • ایرانیان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مصطفی نجم آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مصطفی نجم آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا السادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مصطفی نجم آبادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مقدس اردبیلی
تهران - تهران، خیابان مقدس اردبیلی، کوچه شیرین، کلینیک مهربد


نوبت مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو120,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مصطفی نجم آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی نجم آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مصطفی نجم آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مصطفی نجم آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی نجم آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مصطفی نجم آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مصطفی نجم آبادی کجا است؟
دکتر مصطفی نجم آبادی 1 مطب در مطب خیابان مقدس اردبیلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مصطفی نجم آبادی را ببینید.
+
آیا مصطفی نجم آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی نجم آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مصطفی نجم آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی نجم آبادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مصطفی نجم آبادی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی نجم آبادی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مصطفی نجم آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مصطفی نجم آبادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مصطفی نجم آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مصطفی نجم آبادی 5 از 5 است.
درباره مصطفی نجم آبادی


دکتر مصطفی نجم آبادی mostafa najm abadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مصطفی نجم آبادی در تهران، خیابان مقدس اردبیلی، کوچه شیرین، کلینیک مهربد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مصطفی نجم آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122019364 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مصطفی نجم آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مصطفی نجم آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مصطفی نجم آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مصطفی نجم آبادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مصطفی نجم آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.