مریم کشاورز

مریم کشاورز

کارشناس ارشد روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

8174

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک 10، مرکز مشاوره بینش

تلفن:02634219821

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک صادرات

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مریم کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار طالقانی
کرج - کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک 10، مرکز مشاوره بینش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم کشاورز کجا است؟
دکتر مریم کشاورز 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم کشاورز را ببینید.
+
آیا مریم کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم کشاورز متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم کشاورز چه زمانی است؟
دکتر مریم کشاورز از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم کشاورز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم کشاورز 0 از 5 است.
درباره مریم کشاورز


دکتر مریم کشاورز maryam keshavarz از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب مریم کشاورز در کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک 10، مرکز مشاوره بینش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634219821 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم کشاورز متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.