دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر کورش سرای زاده

دکتر کورش سرای زاده

دکترای روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

4659
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

فعالیت در زمینه: استعداد یابی، تحصیلی و نوجوان.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میدان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، میدان بزرگمهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، کوچه معراج(جنب بانک شهر)، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد 6 ۰۳۱۳۲۶۸۴۴۲۳

تلفن:03132684423

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کورش سرای زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کورش سرای زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شهربانو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تشکر جناب دکتر، عالی بودند.

کورش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کورش سرای زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان بزرگمهر
اصفهان - اصفهان، میدان بزرگمهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، کوچه معراج(جنب بانک شهر)، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد 6 ۰۳۱۳۲۶۸۴۴۲۳


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کورش سرای زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کورش سرای زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کورش سرای زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کورش سرای زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت کورش سرای زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش سرای زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کورش سرای زاده کجا است؟
دکتر کورش سرای زاده 1 مطب در مطب میدان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کورش سرای زاده را ببینید.
+
آیا دکتر کورش سرای زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کورش سرای زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کورش سرای زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کورش سرای زاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کورش سرای زاده چه زمانی است؟
دکتر کورش سرای زاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش سرای زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کورش سرای زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر کورش سرای زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کورش سرای زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر کورش سرای زاده


دکتر کورش سرای زاده dr kurosh saray zadeh از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر کورش سرای زاده در اصفهان، میدان بزرگمهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، کوچه معراج(جنب بانک شهر)، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد 6 ۰۳۱۳۲۶۸۴۴۲۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کورش سرای زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132684423 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کورش سرای زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کورش سرای زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کورش سرای زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کورش سرای زاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کورش سرای زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.