دکتر حسن قندهاری

دکتر حسن قندهاری

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
تهران

کد نظام پزشکی

75367
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر، نرسیده به بیمارستان ایرانمهر، کوچه کودکان غزه، کلینیک آبادیس

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن قندهاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن قندهاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من بیمار دکتر حسن قندهاری هستم، من کلی تحقیق کردم در مورد پزشکان مختلف، در نهایت به این نتیجه رسیدم که دکتر قندهاری بهترین و قابل اعتمادترین و با سواد ترین و با اخلاقترین و حرفه ای ترین، دلسوز ترین و منصف ترین پزشکی هستن که در دنیا وجود داره، من سر خوردگی مهره گرید ۳ بودم با گودی کمر زیاد، ایشون به بهترین شکل ممکن منو عمل کردن و بعد از عمل هم دوره ی نقاهت کوتاهی داشتم و زود بهبودی پیدا کردم، به معنای واقعی لقب پرفسور لایق ایشون هستش، خودتون رو با خیال راحت بسپرید دست ایشون، تنها کاری که میتونستم بکنم این بود که کامنت بزارم و بتونم کمک‌کنم به بعضی افراد که دنبال پزشک خوب هستن و همینطور با این کار قدردانی کنم از ایشون، امیدوارم خداوند تن سالم و عمر طولانی به ایشون بده🙏🏻

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسن قندهاری
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر، نرسیده به بیمارستان ایرانمهر، کوچه کودکان غزه، کلینیک آبادیس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن قندهاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن قندهاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن قندهاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن قندهاری چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن قندهاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن قندهاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن قندهاری کجا است؟
دکتر حسن قندهاری 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن قندهاری را ببینید.
+
آیا دکتر حسن قندهاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن قندهاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن قندهاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن قندهاری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن قندهاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسن قندهاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن قندهاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن قندهاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسن قندهاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن قندهاری 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن قندهاریدکتر حسن قندهاری dr hasan ghandehari از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حسن قندهاری در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر، نرسیده به بیمارستان ایرانمهر، کوچه کودکان غزه، کلینیک آبادیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن قندهاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122883300-02122862286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن قندهاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن قندهاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن قندهاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن قندهاری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن قندهاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.