دکتر سید سجاد جعفری

دکتر سید سجاد جعفری

کد نظام پزشکی: 123105
5 (110 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
1411 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید سجاد جعفری

مطب بلوار کشاورز
آدرس: تهران - تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 18:40

آدرس مطب دکتر سید سجاد جعفری

مطب بلوار کشاورز
آدرس:
تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7
تلفن:

خدمات دکتر سید سجاد جعفری

نظرات درباره دکتر سید سجاد جعفری

5
از 110 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/24)
نوبت دهی مطب
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: درد ناحیه شانه
کاربر دکترتو(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سلام اولین بار به پزشک مراجعه کردم ایشان دکترحاذق و پرحوصله و خوش برخوردی هستند
کاربر دکترتو(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: کشیدگی تاندون دست
کاربر دکترتو(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
برای درد ارنجم مراجعه کردم بار اولم بود هم از تشخیص هم از برخورد صبورانه اقای دکتر خیلی راضی بودم
ابوالفضل(1403/03/12)
نوبت دهی مطب
(1403/03/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام عرض ادب.دکتر سیدسجاد جعفری بسیار با استعداد .با انصاف. حرفه ای در کارش. خوش برخورد.مهربان .خدا شناس .خیلی با حوصله با بیمار و اطرافیان صحبت می‌کنید. جراحی دست اراک گفتن فایده ندارد وباید از مچ فیکس شود بدون حرکت تهران با دو پزشک دیگه مشورت کردیم نزدیک به ۸۰ میلیون هزینه.اما دکتر سیر سجاد جعفری خیلی کمکمون کرد. و جراحی عالی.بعداز عمل بهبودی کامل .تشکر از خانم منشی .و آقای که گچ و آتل باز کرد واقعا انسانیت در وجودشون میباشد. از تجربه و انصاف دکتر سید سجاد جعفری هرچی بگم کم گفتم خدا بهش سلامتی بده دستم عین اول شده شکستگی مچ .چون دو ماه طولانی شد تا دکتر خوبی پیدا کنیم نکروز شده بود و کج جوش خورده بود با مشورت دکتر هادی نعمتی بیهوشی بیمارستان ولیعصر ناجا تهران دکتر سید سجاد جعفری معرفی کردن و مشکل دستم کلا برطرف شده خیلی تشکر میکنم از زحمات دکتر سید سجاد جعفری و اکیپ خوب اتاق عمل و پرسنل مطب..در پناه خدا باشید ابوالفضل مولایی منش..
کاربر دکترتو(1403/03/09)
نوبت دهی مطب
(1403/03/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: درد مچ دست ،دارو دادن و توضیحات کاملی دادند و چند مدل ورزش هم اموزش دادن .بسیار با حوصله و دقیق

سوالات متداول راجع به دکتر سید سجاد جعفری

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سجاد جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سجاد جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سجاد جعفری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید سجاد جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سجاد جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید سجاد جعفری کجا است؟
دکتر سید سجاد جعفری 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سجاد جعفری را ببینید.
آیا دکتر سید سجاد جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید سجاد جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سجاد جعفری متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سجاد جعفری چه زمانی است؟
دکتر سید سجاد جعفری از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سجاد جعفری چقدر است؟
تا کنون 110 نفر به دکتر سید سجاد جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سجاد جعفری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید سجاد جعفریدکتر سید سجاد جعفری dr seyyed sajad jafari از دکترهای متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) تهران هستند. مطب دکتر سید سجاد جعفری در تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سجاد جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188987600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سجاد جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سجاد جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سجاد جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سجاد جعفری متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سجاد جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.