%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7

تلفن:02188987600

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سجاد جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سجاد جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

گلاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و باحوصله ای بودن , حتما اگه بازم مشکلی داشته باشم به ایشون مراجعه میکنم .

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام و خسته نباشید به تمام پزشکان میهنم برخورد و توضیحات آقای دکتر جعفری بسیار خوب و با حوصله به صحبت هایم گوش دادند و نظرشان را در مورد بیماری ام گفتند و طریقه درمان را توضیح دادند و با توجه به نوع روش درمان امیدوارم زودتر خوب شوم .

شهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی هستند دو هفته هست عمل آرنج کردم فعلا تا اینجای کار خوب بوده.

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و با پرستیژ ، در مطبی با دکور عالی و تهویه هوای خوب .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید سجاد جعفریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سجاد جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سجاد جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سجاد جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سجاد جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سجاد جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سجاد جعفری کجا است؟
دکتر سید سجاد جعفری 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سجاد جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر سید سجاد جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سجاد جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سجاد جعفری متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سجاد جعفری چه زمانی است؟
دکتر سید سجاد جعفری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سجاد جعفری چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر سید سجاد جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سجاد جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سجاد جعفریدکتر سید سجاد جعفری dr seyyed sajad jafari از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر سید سجاد جعفری در تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سجاد جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188987600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سجاد جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سجاد جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سجاد جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سجاد جعفری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سجاد جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.