دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حمیدالله افراسیابیان

دکتر حمیدالله افراسیابیان

پزشک طب سنتی ایرانی

تهران

کد نظام پزشکی

48812
%96
پیشنهاد(از 167 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخیص بیماری ها با نبض

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب خیابان امیر آباد

آدرس:

تهران ، خیابان کارگر شمالی ، نرسیده به جلال آل احمد ، نبش کوچه دوم ، پلاک 1839، طبقه 2 ، واحد 21

تلفن:02188001090

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدالله افراسیابیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدالله افراسیابیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 167 کاربر)

%96
159 کاربر از 167 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  55 نفر
 • 15-45 دقیقه
  76 نفر
 • 45-90 دقیقه
  27 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهارت پزشکی بسیار بالا

مهرسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جلسه اول بود مراجعه میکرم ، ولی دکتر باسواد و خوبی بودند

هدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عاللییییییی

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام دکتر خیلی خوبی هستن خیلی وقت برای مریض می زارند و مریض را خوب معالجه میکنند تشخیصشون عالیه و قابل گفتن نیست دستشون درد نکنه ممنون دکتر افراسیابان....

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدالله افراسیابیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امیر آباد
تهران - تهران ، خیابان کارگر شمالی ، نرسیده به جلال آل احمد ، نبش کوچه دوم ، پلاک 1839، طبقه 2 ، واحد 21


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدالله افراسیابیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدالله افراسیابیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدالله افراسیابیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدالله افراسیابیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدالله افراسیابیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدالله افراسیابیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدالله افراسیابیان کجا است؟
دکتر حمیدالله افراسیابیان 1 مطب در مطب خیابان امیر آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدالله افراسیابیان را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدالله افراسیابیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدالله افراسیابیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدالله افراسیابیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدالله افراسیابیان متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدالله افراسیابیان چه زمانی است؟
دکتر حمیدالله افراسیابیان از روز شنبه 26 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدالله افراسیابیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدالله افراسیابیان چقدر است؟
تا کنون 167 نفر به دکتر حمیدالله افراسیابیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدالله افراسیابیان 5 از 5 است.
درباره دکتر حمیدالله افراسیابیان


دکتر حمیدالله افراسیابیان dr hamidollah afrasiabiyan از دکترهای متخصص طب سنتی ایرانی تهران هستند. مطب دکتر حمیدالله افراسیابیان در تهران ، خیابان کارگر شمالی ، نرسیده به جلال آل احمد ، نبش کوچه دوم ، پلاک 1839، طبقه 2 ، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدالله افراسیابیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188001090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدالله افراسیابیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدالله افراسیابیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدالله افراسیابیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدالله افراسیابیان متخصص طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدالله افراسیابیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.