دکتر منصور سروش

دکتر منصور سروش

تخصص ارتوپدی

جراح و متخصص استخوان و مفاصل
تهران

کد نظام پزشکی

28162
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 3

تلفن:02188960304

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور سروش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور سروش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر کارش درسته فقط دست به نسخش نسبتا گرون درمیاد

آرتین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون خیلی دکتر باسوادو صبوری هستن

فتانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص درست وصبوری

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نسبت به شناخت چند ساله

آرتین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستن با اینکه جراح هستن ولی برخلاف بقیه جراح هاکه به خاطر پول سریع میرن سراغ جراحی ایشون اینجوری نیستن همه جوانب رو بررسی میکنن بعد اگه واقعا نیاز بود تصمیم میگیرن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور سروشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور سروش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور سروش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور سروش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور سروش چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور سروش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سروش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور سروش کجا است؟
دکتر منصور سروش 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور سروش را ببینید.
+
آیا دکتر منصور سروش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سروش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور سروش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور سروش متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور سروش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصور سروش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سروش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور سروش چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر منصور سروش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور سروش 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور سروشدکتر منصور سروش dr mansor sorosh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر منصور سروش در تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، کوچه رویان ، ساختمان پزشکان 75، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور سروش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188960304 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور سروش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور سروش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور سروش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور سروش متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور سروش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.