%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر.روبروی بیمارستان دی.ساختمان پزشکان 2000.طبقه 5

تلفن:02188676020

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سیدمحمدجواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همه چیز عالی بود برخوردها ،حرفه ای بودن پزشک ، فقط دو مورد خوب نبود مطب قدیمی و دکور دهه ۶۰داشت و تمیز نبود مورد دوم. سیستم کامپیوتر برای دیدن سی دی وجود نداشت در کل از دهه ۶۰ هیچ تغییری نکرده بود

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بزشک بسیار خوش اخلاق و متخصص بودن

سیدعلی اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی، با اخلاق وبسیار مجرب

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظرم خوبه کارشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جواد احمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد احمدی کجا است؟
دکتر جواد احمدی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جواد احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر جواد احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد احمدی متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد احمدی چه زمانی است؟
دکتر جواد احمدی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد احمدی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر جواد احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد احمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد احمدیدکتر جواد احمدی dr javad ahmadi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر جواد احمدی در تهران، خیابان ولیعصر.روبروی بیمارستان دی.ساختمان پزشکان 2000.طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188676020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد احمدی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.