دکتر عباس رفیعی

دکتر عباس رفیعی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

109521
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

دارودرمانی

روان درمانی

مشاوره

پذیرش عصر ها

از شنبه تا چهار شنبه

نوبت دهی تلفنی 09027140401

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب پارامونت

آدرس:

شیراز، پارامونت، ابتدای مشیرفاطمی، مجتمع خلیج فارس، ساختمان اداری، طبقه 2، واحد 13

تلفن:09027140401

افتخارات

 

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس رفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس رفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نصرت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای بیماری مادرم دوتا دکتر رفتیم که خوب نشد ، بعد با دکتر رفیعی آشنا شدیم که تشخیص ایشون عالی بود و خدارو شکر مادرم الان خوب شده

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص دقیق همراه با راهکارهای مناسب و کارامد...وقت میزارن و در آنجا احساس آرامش میکنم

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من از روند درمانم راضی هستم و تغییرات برام محسوس بوده و بهترم.

میثم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چی بگم از خوبیاشون هرچی بگم کم گفتم بسیار دکتر باشخصیت و کاربلدی هستن به جرائت یکی از بهترین دکتر تو زمینه کاری خودشون درشیراز هستن زنده باشن ایشالا

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با حوصله وخوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس رفیعی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس رفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس رفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس رفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس رفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس رفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس رفیعی کجا است؟
دکتر عباس رفیعی 1 مطب در مطب پارامونت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس رفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس رفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس رفیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس رفیعی چه زمانی است؟
دکتر عباس رفیعی از روز دوشنبه 10 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس رفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس رفیعی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر عباس رفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس رفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس رفیعیدکتر عباس رفیعی dr abbas rafiei از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر عباس رفیعی در شیراز، پارامونت، ابتدای مشیرفاطمی، مجتمع خلیج فارس، ساختمان اداری، طبقه 2، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس رفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09027140401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس رفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس رفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس رفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس رفیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس رفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.