دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رحمت الله توکل

دکتر رحمت الله توکل

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

27668
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات 

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 

دارای فلوشیپ EEG-EMG

 کارشناس رسمی دادگستری

بیمارستان : فوق تخصصی ساسان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان دولت

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، خیابان دولت، بین اختیاریه و دیباجی ساختمان پزشکان 450 طبقه سوم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحمت الله توکل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمت الله توکل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مسعوده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخیص و درمان ایشون در مشکل مغزی و ستون فقراتم عالی بود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحمت الله توکل
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان دولت
تهران - تهران، خیابان پاسداران، خیابان دولت، بین اختیاریه و دیباجی ساختمان پزشکان 450 طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمت الله توکل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمت الله توکل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمت الله توکل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمت الله توکل چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمت الله توکل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله توکل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمت الله توکل کجا است؟
دکتر رحمت الله توکل 1 مطب در مطب خیابان دولت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحمت الله توکل را ببینید.
+
آیا دکتر رحمت الله توکل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله توکل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمت الله توکل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمت الله توکل متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمت الله توکل چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رحمت الله توکل تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله توکل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمت الله توکل چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رحمت الله توکل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمت الله توکل 3 از 5 است.
درباره دکتر رحمت الله توکل


دکتر رحمت الله توکل dr rahmatollah tavakol از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر رحمت الله توکل در تهران، خیابان پاسداران، خیابان دولت، بین اختیاریه و دیباجی ساختمان پزشکان 450 طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمت الله توکل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122594641,02122594510 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمت الله توکل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمت الله توکل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمت الله توکل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمت الله توکل متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمت الله توکل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.