دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص غدد و متابولیسم از انگلستان

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان دولت

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، بین دیباجی و اختیاریه، ساختمان 450،‌طبقه اول ، واحد11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدکریم شهرزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدکریم شهرزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

سیده آذین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش برخوردی بودند

شیدک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک دقیقی هستند

روح اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام ایشان پزشک مومن و متعهد و کاملا تشخیص شان عالیه و در عین حال ساده و به دور از هرگونه تجملات هستند و برخوردشان نیز واقعا در حد عالیه.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اطلاعات دارویی قوی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدکریم شهرزاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان دولت
تهران - تهران، خیابان پاسداران، بین دیباجی و اختیاریه، ساختمان 450،‌طبقه اول ، واحد11


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدکریم شهرزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدکریم شهرزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدکریم شهرزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدکریم شهرزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدکریم شهرزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکریم شهرزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدکریم شهرزاد کجا است؟
دکتر محمدکریم شهرزاد 1 مطب در مطب خیابان دولت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدکریم شهرزاد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدکریم شهرزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکریم شهرزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدکریم شهرزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدکریم شهرزاد متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدکریم شهرزاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدکریم شهرزاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدکریم شهرزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدکریم شهرزاد چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمدکریم شهرزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدکریم شهرزاد 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدکریم شهرزاد


دکتر محمدکریم شهرزاد dr mohammad karim shahrzad از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمدکریم شهرزاد در تهران، خیابان پاسداران، بین دیباجی و اختیاریه، ساختمان 450،‌طبقه اول ، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدکریم شهرزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122571192, 02122571191 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدکریم شهرزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدکریم شهرزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدکریم شهرزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدکریم شهرزاد متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدکریم شهرزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.