دکتر سارا عبداللهی کشکولی

دکتر سارا عبداللهی کشکولی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

98159
%98
پیشنهاد(از 153 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز ، خیابان معالی آباد، بعد از خیابان دوستان، مجتمع پزشکی اهورا ، طبقه 2، واحد 24

تلفن:07136341671

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا عبداللهی کشکولی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا عبداللهی کشکولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 153 کاربر)

%98
149 کاربر از 153 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  49 نفر
 • 15-45 دقیقه
  62 نفر
 • 45-90 دقیقه
  36 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با دقت.با اخلاق.باحوصله. خوش برخورد و باسواد..پيشنهاد ميكنم

سعیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوش برخورد و عالی هستند. انرژی خیلی خوبی دارند و من از مراجعه به ایشون راضی بودم.

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

پریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله و خوش برخورد بودند، من حدودا ۲۰ سوال داشتم ولی همه رو با حوصله جواب دادن و برام توضیح دادن، اتاق معاینه جدا بود و بیمارها رو جدا جدا ویزیت میکردن و اصلا حس بدی نگرفتم، به من حس آرامش دادن و خیلی راضی هستم از ایشون.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من از نحوه برخورد و پاسخ گویی ایشان راضی بودم ... هم شنونده خوبی هستند و هم نسخه پیشنهادی خوبی دارند...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا عبداللهی کشکولیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا عبداللهی کشکولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا عبداللهی کشکولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا عبداللهی کشکولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا عبداللهی کشکولی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا عبداللهی کشکولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا عبداللهی کشکولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا عبداللهی کشکولی کجا است؟
دکتر سارا عبداللهی کشکولی 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا عبداللهی کشکولی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا عبداللهی کشکولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا عبداللهی کشکولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا عبداللهی کشکولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا عبداللهی کشکولی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا عبداللهی کشکولی چه زمانی است؟
دکتر سارا عبداللهی کشکولی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا عبداللهی کشکولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا عبداللهی کشکولی چقدر است؟
تا کنون 153 نفر به دکتر سارا عبداللهی کشکولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا عبداللهی کشکولی 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا عبداللهی کشکولیدکتر سارا عبداللهی کشکولی dr sara abdollahi kashkoli از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سارا عبداللهی کشکولی در شیراز ، خیابان معالی آباد، بعد از خیابان دوستان، مجتمع پزشکی اهورا ، طبقه 2، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا عبداللهی کشکولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341671 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا عبداللهی کشکولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا عبداللهی کشکولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا عبداللهی کشکولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا عبداللهی کشکولی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا عبداللهی کشکولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.