%100
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد بیماریهای قلب وعروق

درمان تنگی عروق کرونر، نارسایی قلب، بیماریهای دریچه قلب، آریتمی‌های قلب، فشارخون بالا، چربی خون بالا، کبد چرب، مشاوره قلب قبل از عمل جراحی و مشاوره قلب خانم باردار

در مطب نوار قلب، تست ورزش و اکوکاردیوگرافی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شهید محمدی، بیمارستان خلیج فارس، بیمارستان سیدالشهدا، بیمارستان صاحب الزمان، بیمارستان خاتم الانبیا و بیمارستان امام رضا علیه السلام.

 

کد نظام پزشکی

127507

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان سید جمال الدین اسد آبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیما اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیما اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%100
34 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نیما اکبری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر نیما اکبری
دکتر نیما اکبری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما اکبری کجا است؟
دکترنیما اکبری مطب خیابان سید جمال الدین اسد آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نیما اکبری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نیما اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما اکبری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما اکبری چه زمانی است؟
دکتر نیما اکبری از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما اکبری چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر نیما اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر نیما اکبریدکترنیما اکبری dr nima akbari از دکترهای متخصص قلب و عروق بندرعباس هستند. مطب دکتر نیما اکبری در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632247759,09039500611 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما اکبری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.