دکتر سید حسین حیدری پور

دکتر سید حسین حیدری پور

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

92077
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، ابتدای بهاران، مجتمع آرین، طبقه 4، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسین حیدری پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسین حیدری پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من عمل ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی انجام دادم واقعا دکتر حیدری پور عالی هستن و بسیار اخلاق ، واقعا راضی هستم و به بقیه هم ایشون رو پیشنهاد میدم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید حسین حیدری پور
نوبت مطب معالی آباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، معالی آباد، ابتدای بهاران، مجتمع آرین، طبقه 4، واحد 5
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین حیدری پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین حیدری پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین حیدری پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین حیدری پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین حیدری پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین حیدری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین حیدری پور کجا است؟
دکتر سید حسین حیدری پور 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسین حیدری پور را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین حیدری پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین حیدری پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین حیدری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین حیدری پور متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین حیدری پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین حیدری پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین حیدری پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین حیدری پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید حسین حیدری پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین حیدری پور 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسین حیدری پوردکتر سید حسین حیدری پور dr seyyed hosein heidaripor از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سید حسین حیدری پور در شیراز، معالی آباد، ابتدای بهاران، مجتمع آرین، طبقه 4، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین حیدری پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136384557,07136384556,09304280943 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین حیدری پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین حیدری پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین حیدری پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین حیدری پور متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین حیدری پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.