%91
پیشنهاد(از 102 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص نازایی (IVF)، لاپراسکوپی، هیستروسکوپی، عضو انجمن نازایی اروپا

رتبه اول بورد تخصصی کشور.

خدمات: تشخیص و درمان انواع نازاییIVF-IUIPGD جهت تعیین جنسیت و تشخیص بیماری های ژنتیکی ( تالاسمی، هموفیلی، SMA و...) قبل از بارداریانجام کلیه اعمال لاپاراسکپی و هیستروسکوپی تشخیصی و درمانیسونو هیستروگرام (SIS)سقط راجعه

کد نظام پزشکی

100195

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زرگری

آدرس:

شیراز ، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه دوم، واحد 27

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گویا مددی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گویا مددی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 102 کاربر)

%91
92 کاربر از 102 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  61 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرگری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر گویا مددی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر گویا مددی
دکتر گویا مددی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گویا مددی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گویا مددی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گویا مددی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گویا مددی چقدر است؟
هزینه ویزیت گویا مددی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گویا مددی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گویا مددی کجا است؟
دکترگویا مددی مطب خیابان زرگری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر گویا مددی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر گویا مددی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گویا مددی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گویا مددی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گویا مددی متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گویا مددی چه زمانی است؟
دکتر گویا مددی از روز سه شنبه 29 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گویا مددی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گویا مددی چقدر است؟
تا کنون 102 نفر به دکتر گویا مددی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گویا مددی 5 از 5 است.

درباره دکتر گویا مددیدکترگویا مددی dr gooya madadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر گویا مددی در شیراز ، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه دوم، واحد 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گویا مددی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173171723,07136266294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گویا مددی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گویا مددی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گویا مددی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گویا مددی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گویا مددی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.