%84
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا نیک شعار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا نیک شعار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%84
21 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

محبوبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من و چند تااز بستگان تحت درمان ایشان هستیم ،دکتر خیلی انسان شریف و با خدایی هستند ،به حرف بیمار توجه کامل دارند. و با صبوری گوش میدهند ،تشخیصشون درسته ، براشون آرزوی صحت وسلامتی دارم.

فاءزه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از عمل راضی نبودم به هیچ عنوان

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک حاذق و با حوصله و دقت عمل . خداوند حافظشون باشه انشاالله

سیده سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده خوبی هستند. باحوصله ودقت گوش می دهند. و تشخیصش عالیه

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد و تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا نیک شعارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا نیک شعار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا نیک شعار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نیک شعار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نیک شعار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا نیک شعار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نیک شعار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا نیک شعار کجا است؟
دکتر محمدرضا نیک شعار 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا نیک شعار را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا نیک شعار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نیک شعار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا نیک شعار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا نیک شعار متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا نیک شعار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نیک شعار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نیک شعار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا نیک شعار چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر محمدرضا نیک شعار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا نیک شعار 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا نیک شعاردکتر محمدرضا نیک شعار dr mohammadreza nik shoar از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا نیک شعار در تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک، خیابان شهید صانعی پلاک 42 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا نیک شعار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188779616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا نیک شعار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا نیک شعار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا نیک شعار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا نیک شعار متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا نیک شعار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.