دکتر سعیدرضا توفیقی

دکتر سعیدرضا توفیقی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

فلوشیپ بیماری های گوش
شیراز
%۹۷
پیشنهاد(از ۱۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی گوش وحلق وبینی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی گوش از دانشگاه علوم پزشکی تهران جراحی زیبایی گوش( اتوپلاستی )، جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی)، تزریق ژل و بوتاکس و چربی، جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)، ترمیم پارگی پرده گوش، جراحی عفونتهای گوش ومشکلات استخوانچه ای گوش، جراحی انحراف تیغه بینی، جراحی اندوسکوپیک پولیپ بینی و جراحی لوزه اطفال

درمطب ساکشن گوش، تزریق، ژل، بوتاکس و برخی جراحی های کوچک و نمونه برداری انجام می شود.
همکاری با بیمارستان دنا، بیمارستان میرحسینی و مرکز جراحی آزادی

آدرس اینستاگرام: dr.rezatofighi 

کد نظام پزشکی

۸۸۳۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

اطلاعات مطب خیابان باغ شاه

آدرس:

شیراز، خیابان قصر دشت ، نبش فلسطین (باغ شاه) ، بالای داروخانه دکتر نامجویان، ساختمان سبحان ، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعیدرضا توفیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعیدرضا توفیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱۰ کاربر)

%۹۷
۱۰۶ کاربر از ۱۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان باغ شاه
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد. 

لطفا درصورت کنسل کردن و عدم مراجعه به مطب اطلاع داده شود.

دکتر سعیدرضا توفیقی
دکتر سعیدرضا توفیقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیدرضا توفیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیدرضا توفیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیدرضا توفیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا توفیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیدرضا توفیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا توفیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیدرضا توفیقی کجا است؟
دکتر سعیدرضا توفیقی 1 مطب در مطب خیابان باغ شاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعیدرضا توفیقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعیدرضا توفیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا توفیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیدرضا توفیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیدرضا توفیقی متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیدرضا توفیقی چه زمانی است؟
دکتر سعیدرضا توفیقی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا توفیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیدرضا توفیقی چقدر است؟
تا کنون 110 نفر به دکتر سعیدرضا توفیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیدرضا توفیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعیدرضا توفیقیدکتر سعیدرضا توفیقی dr saidreza tofighy از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر سعیدرضا توفیقی در شیراز، خیابان قصر دشت ، نبش فلسطین (باغ شاه) ، بالای داروخانه دکتر نامجویان، ساختمان سبحان ، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیدرضا توفیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175035808,07132309503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیدرضا توفیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیدرضا توفیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیدرضا توفیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیدرضا توفیقی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیدرضا توفیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.