دکتر احمدرضا پرهیزکار

دکتر احمدرضا پرهیزکار

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی بیماری های پوست مو، لیزر، عضو انجمن بین المللی جراحی پوست و زیبایی

درمان بیماری های پوست، جوانسازی پوست لیزردرمانی، جراحی پوست

در مطب لیزردرمانی، جوانسازی پوست با لیزر، بوتاکس، ژل، مزوتراپی، تزریق چربی، لیفت پوست با نخ گذاری، هایفو، اندولیفت،

 ار اف فرکشنال، کربوکسی تراپی، جراحی توده ها و تومورهای پوستی، انجام پی آر پی در ریزش مو، جوانسازی صورت، درمان اسکارهای 

جراحی و جای جوش لیزر، در رفع موهای زائد صورت و بدن، خالبرداری تزریق مزوژل، پروفایلو، جالوپرو، سونه کاس جوانسازی دور چشم با 

بلفاروپلاستی غیرجراحی، رفع تاتو با لیزر کیوسوئیچ، درمان کک مک های صورت و پشت دست با لیزر 

آدرس اینستاگرام: Www.instagram.com/ahmadrparhizkar

کد نظام پزشکی

۱۱۲۱۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

معالی آباد. نبش خیابان پزشکان. کلینیک تخصصی دی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا پرهیزکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا پرهیزکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۱۰۰
۱۳ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر احمدرضا پرهیزکار
دکتر احمدرضا پرهیزکار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا پرهیزکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا پرهیزکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا پرهیزکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا پرهیزکار چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا پرهیزکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا پرهیزکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا پرهیزکار کجا است؟
دکتر احمدرضا پرهیزکار 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدرضا پرهیزکار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا پرهیزکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا پرهیزکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا پرهیزکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا پرهیزکار متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا پرهیزکار چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا پرهیزکار از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا پرهیزکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا پرهیزکار چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر احمدرضا پرهیزکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا پرهیزکار 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا پرهیزکاردکتر احمدرضا پرهیزکار dr ahmadreza parhizgar از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر احمدرضا پرهیزکار در معالی آباد. نبش خیابان پزشکان. کلینیک تخصصی دی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا پرهیزکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا پرهیزکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا پرهیزکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا پرهیزکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا پرهیزکار تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا پرهیزکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.