%98
پیشنهاد(از 47 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماری های زنان و زایمان، نازایی

کد نظام پزشکی

58687

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 53، ساختمان نوین ( طبقه فوقانی پست بانک ایران) ، طبقه دوم، واحد 206

تلفن:07136281050

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%98
46 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .


 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه زارعی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فاطمه زارعی
دکتر فاطمه زارعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه زارعی کجا است؟
دکترفاطمه زارعی مطب خیابان قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه زارعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه زارعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه زارعی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه زارعی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه زارعی چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر فاطمه زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه زارعی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه زارعیدکترفاطمه زارعی dr fatemeh zareei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه زارعی در شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 53، ساختمان نوین ( طبقه فوقانی پست بانک ایران) ، طبقه دوم، واحد 206 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136281050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه زارعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.