درباره‌ی پزشک

زوج درمانی

سکس تراپیست

کد نظام پزشکی

1020068

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، تقاطع میرداماد، بالای کافه ریزوم، مرکز مشاوره راه برتر

تلفن:02122894881

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران راحیل شمسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت راحیل شمسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راحیل شمسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد راحیل شمسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت راحیل شمسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت راحیل شمسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل راحیل شمسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب راحیل شمسایی کجا است؟
دکترراحیل شمسایی مطب شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب راحیل شمسایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا راحیل شمسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راحیل شمسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
راحیل شمسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راحیل شمسایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد راحیل شمسایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر راحیل شمسایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل راحیل شمسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از راحیل شمسایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به راحیل شمسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی راحیل شمسایی 0 از 5 است.

درباره راحیل شمساییدکترراحیل شمسایی rahil shamsaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب راحیل شمسایی در تهران، خیابان شریعتی، تقاطع میرداماد، بالای کافه ریزوم، مرکز مشاوره راه برتر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب راحیل شمسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122894881 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام راحیل شمسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی راحیل شمسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط راحیل شمسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از راحیل شمسایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد راحیل شمسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.