%۸۹
پیشنهاد(از ۶۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۰۵۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، حد فاصل خیابان فلسطین( باغ شاه) و خیابان 7 تیر( 20 متری سینما سعدی)،جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه 3، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سروگل شهریور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سروگل شهریور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۲ کاربر)

%۸۹
۵۵ کاربر از ۶۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
دکتر سروگل شهریور
دکتر سروگل شهریور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سروگل شهریور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سروگل شهریور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سروگل شهریور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سروگل شهریور چقدر است؟
هزینه ویزیت سروگل شهریور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سروگل شهریور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سروگل شهریور کجا است؟
دکتر سروگل شهریور 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سروگل شهریور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سروگل شهریور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سروگل شهریور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سروگل شهریور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سروگل شهریور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سروگل شهریور چه زمانی است؟
دکتر سروگل شهریور از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سروگل شهریور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سروگل شهریور چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر سروگل شهریور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سروگل شهریور 5 از 5 است.

درباره دکتر سروگل شهریوردکتر سروگل شهریور dr sarv gol shahrivar از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سروگل شهریور در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، حد فاصل خیابان فلسطین( باغ شاه) و خیابان 7 تیر( 20 متری سینما سعدی)،جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه 3، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سروگل شهریور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09035224656,07132318464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سروگل شهریور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سروگل شهریور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سروگل شهریور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سروگل شهریور تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سروگل شهریور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.