دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
نرگس صادقی

نرگس صادقی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره خانواده
شیراز

کد نظام پزشکی

28681
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

کارشناسی ارشد مشاوره خانواده

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان هدایت غربی

آدرس:

شیراز، ابتدای خیابان هدایت غربی ( از طرف ملاصدرا )، سمت چپ، مجتمع پزشکی باران، طبقه دوم، کلینیک آفاق

تلفن:09172002913

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نرگس صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نرگس صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نرگس صادقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان هدایت غربی
شیراز - شیراز، ابتدای خیابان هدایت غربی ( از طرف ملاصدرا )، سمت چپ، مجتمع پزشکی باران، طبقه دوم، کلینیک آفاق


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو90,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس صادقی کجا است؟
دکتر نرگس صادقی 1 مطب در مطب خیابان هدایت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نرگس صادقی را ببینید.
+
آیا نرگس صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس صادقی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس صادقی چه زمانی است؟
دکتر نرگس صادقی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نرگس صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس صادقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نرگس صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس صادقی 0 از 5 است.
درباره نرگس صادقی


دکتر نرگس صادقی narges sadeghi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب نرگس صادقی در شیراز، ابتدای خیابان هدایت غربی ( از طرف ملاصدرا )، سمت چپ، مجتمع پزشکی باران، طبقه دوم، کلینیک آفاق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172002913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس صادقی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.