%۸۷
پیشنهاد(از ۳۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اندوسکوپی، کولونوسکپی، تست تنفس

کد نظام پزشکی

۸۲۵۸۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، روبروی بیمارستان سعدی نبش صورتگر ساختمان کیمیا طبقه 3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • کارمندان دولت
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر میترا یزدانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳۶ کاربر)

%۸۷
۳۱ کاربر از ۳۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

اندسکوپی و کولونوسکوپی در مطب انجام میشود.

دکتر میترا یزدانی
دکتر میترا یزدانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا یزدانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا یزدانی کجا است؟
دکتر میترا یزدانی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میترا یزدانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میترا یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا یزدانی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا یزدانی چه زمانی است؟
دکتر میترا یزدانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا یزدانی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر میترا یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا یزدانی 5 از 5 است.

درباره دکتر میترا یزدانی

دکتر میترا یزدانی dr mitra yazdani از دکترهای متخصص فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان شیراز هستند. مطب دکتر میترا یزدانی در شیراز، روبروی بیمارستان سعدی نبش صورتگر ساختمان کیمیا طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337649 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا یزدانی فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان ، تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.