دکتر حمیده رییسی

دکتر حمیده رییسی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

بورد تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی
شیراز
%79
پیشنهاد(از 23 کاربر)

کد نظام پزشکی

100058

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار کریمخان زند، نبش بیست متری سینما سعدی،مجتمع پزشکی شیراز ،طبقه سوم واحد 302

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیده رییسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیده رییسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%79
18 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر حمیده رییسی
دکتر حمیده رییسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیده رییسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیده رییسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیده رییسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیده رییسی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیده رییسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده رییسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیده رییسی کجا است؟
دکترحمیده رییسی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیده رییسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیده رییسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده رییسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیده رییسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیده رییسی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیده رییسی چه زمانی است؟
دکتر حمیده رییسی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده رییسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیده رییسی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر حمیده رییسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیده رییسی 4 از 5 است.

درباره دکتر حمیده رییسیدکترحمیده رییسی dr hamideh raeisi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر حمیده رییسی در شیراز، بلوار کریمخان زند، نبش بیست متری سینما سعدی،مجتمع پزشکی شیراز ،طبقه سوم واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیده رییسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132363469,07132335418 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیده رییسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیده رییسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیده رییسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیده رییسی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیده رییسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.