دکتر نازنین سادات نبوی

دکتر نازنین سادات نبوی

تخصص پوست، مو و زیبایی

متخصص و جراح پوست و مو
تهران
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از اروپا 
عضو انجمن متخصصین پوست ایران و اروپا

در مطب ژل، بوتاکس، پلکسر، پلاس انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: Nazaninnabaviderma

کد نظام پزشکی

47044

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، جردن، خیابان نلسون ماندلا، برج نگین آفریقا، طبقه نهم، واحد 906

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نازنین سادات نبوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازنین سادات نبوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
دکتر نازنین سادات نبوی
دکتر نازنین سادات نبوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازنین سادات نبوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین سادات نبوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازنین سادات نبوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازنین سادات نبوی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین سادات نبوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین سادات نبوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازنین سادات نبوی کجا است؟
دکترنازنین سادات نبوی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نازنین سادات نبوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نازنین سادات نبوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین سادات نبوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازنین سادات نبوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین سادات نبوی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازنین سادات نبوی چه زمانی است؟
دکتر نازنین سادات نبوی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین سادات نبوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازنین سادات نبوی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر نازنین سادات نبوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازنین سادات نبوی 5 از 5 است.

درباره دکتر نازنین سادات نبویدکترنازنین سادات نبوی dr nazaninsadat nabavi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر نازنین سادات نبوی در تهران، جردن، خیابان نلسون ماندلا، برج نگین آفریقا، طبقه نهم، واحد 906 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازنین سادات نبوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188797290 , 09388941166 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازنین سادات نبوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازنین سادات نبوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازنین سادات نبوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازنین سادات نبوی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازنین سادات نبوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.