دکتر محمد بهنیا

دکتر محمد بهنیا

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۸۶۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی ، کوچه نبوی ، پلاک 2 ، طبقه 3، واحد10

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد بهنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد بهنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

زمان داده حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت توسط منشی برنامه ریزی میشود.

دکتر محمد بهنیا
دکتر محمد بهنیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد بهنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد بهنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد بهنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد بهنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد بهنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بهنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد بهنیا کجا است؟
دکتر محمد بهنیا 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد بهنیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد بهنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بهنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد بهنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد بهنیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد بهنیا چه زمانی است؟
دکتر محمد بهنیا از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بهنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد بهنیا چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد بهنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد بهنیا 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد بهنیادکتر محمد بهنیا dr mohammad behnia از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمد بهنیا در تهران ، خیابان شریعتی ، کوچه نبوی ، پلاک 2 ، طبقه 3، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد بهنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122677447 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد بهنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد بهنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد بهنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد بهنیا تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد بهنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.