درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:
بیمارستان روانپزشکی میمنت

کد نظام پزشکی

۵۶۴۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب پل رومی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از پل رومی ، ایستگاه رضایی ، نبش كوچه نبوی ، پلاک ۲ واحد ۹

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

اطلاعات مطب افسریه

آدرس:

تهران، 20 متری افسریه، جنب بانک پارسیان، پلاک 480

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران برومند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پل رومی
مطب افسریه
دکتر مهران برومند
دکتر مهران برومند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران برومند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران برومند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران برومند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران برومند چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران برومند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران برومند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران برومند کجا است؟
دکتر مهران برومند 2 مطب در مطب پل رومی و مطب افسریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهران برومند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهران برومند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران برومند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران برومند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران برومند متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران برومند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهران برومند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران برومند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران برومند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهران برومند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران برومند 0 از 5 است.

درباره دکتر مهران برومنددکتر مهران برومند dr mehran boroomand از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مهران برومند در تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از پل رومی ، ایستگاه رضایی ، نبش كوچه نبوی ، پلاک ۲ واحد ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران برومند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122677669 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران برومند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران برومند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران برومند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران برومند تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران برومند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.