دکتر تافگه محمدی

دکتر تافگه محمدی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

۹۵۴۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تافگه محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران
ملاحظات

دکتر تافگه محمدی
دکتر تافگه محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تافگه محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تافگه محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تافگه محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تافگه محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت تافگه محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تافگه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تافگه محمدی کجا است؟
دکتر تافگه محمدی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تافگه محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تافگه محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تافگه محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تافگه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تافگه محمدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تافگه محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تافگه محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر تافگه محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تافگه محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تافگه محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تافگه محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر تافگه محمدیدکتر تافگه محمدی dr tafgeh mohammadi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر تافگه محمدی در تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تافگه محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122857955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تافگه محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تافگه محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تافگه محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تافگه محمدی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تافگه محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.