دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محسن کاظمی مقدم

دکتر محسن کاظمی مقدم

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

تهران

کد نظام پزشکی

20804
%97
پیشنهاد(از 108 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان امیرآباد

آدرس:

خیابان کارگر شمالی . مقابل دانشکده اقتصاد . نبش خیابان دوم . پلاک 1839

تلفن:02188020106

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن کاظمی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن کاظمی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 108 کاربر)

%97
104 کاربر از 108 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  37 نفر
 • 15-45 دقیقه
  36 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

فتحیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی عالی

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

متینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر خوبی هستند

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر با اطلاع و اگاه

معین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر کاظمی مقدم با حوصله سوالات ما را پاسخ دادند و مشکل اسکار شبکیه رو بخوبی برای ما تشریح کردند. تماس تلفنی هم دقیقا بر اساس تایم اعلام شده برقرار شد. با تشکر از شما

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن کاظمی مقدم
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امیرآباد
تهران - خیابان کارگر شمالی . مقابل دانشکده اقتصاد . نبش خیابان دوم . پلاک 1839


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن کاظمی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن کاظمی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن کاظمی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن کاظمی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن کاظمی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن کاظمی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن کاظمی مقدم کجا است؟
دکتر محسن کاظمی مقدم 1 مطب در مطب خیابان امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن کاظمی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر محسن کاظمی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن کاظمی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن کاظمی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن کاظمی مقدم متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن کاظمی مقدم چه زمانی است؟
دکتر محسن کاظمی مقدم از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن کاظمی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن کاظمی مقدم چقدر است؟
تا کنون 108 نفر به دکتر محسن کاظمی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن کاظمی مقدم 5 از 5 است.
درباره دکتر محسن کاظمی مقدم


دکتر محسن کاظمی مقدم dr mohsen kazemi moghadam از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محسن کاظمی مقدم در خیابان کارگر شمالی . مقابل دانشکده اقتصاد . نبش خیابان دوم . پلاک 1839 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن کاظمی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188020106 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن کاظمی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن کاظمی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن کاظمی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن کاظمی مقدم متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن کاظمی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.