دکتر علیرضا بشارت

دکتر علیرضا بشارت

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

13668
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی های لیزری

اصلاح عیوب انکساری

فیکو-لیزیک-لازک

تجویز لنزهای ساده و رنگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارراه جهان کودک

آدرس:

تهران، چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان جهان کودک، طبقه اول

تلفن:02188677606

اطلاعات مطب خیابان صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه بلوار فردوس، بعد از باشگاه خادم، ساختمان پزشکان رازی

تلفن:02144075462

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا بشارت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا بشارت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق‌ العاده ای هستن من سالهاس تحت نظر ایشون هستم

واحد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و ماهر

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه و دانش به روز و اشراف آقای دکتروسابقه موفق طولانی ایشان وازهمه مهمترگوش سپردن دقیق به شرح حال بیماروهمراهی و همدلی. وی بابیمارو.....ایشان رراطبیبی حکیم و مردمی و بزرگوار نموده که برای سلامتی خودوخانواده ایشان دعاگوهستم دردم دواشدخداخیرش دهد

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

شنیدم که تخصص زیادی داره. ولی هنوز موفق به زیارتشون نشدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا بشارت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا بشارت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا بشارت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا بشارت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا بشارت چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا بشارت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بشارت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا بشارت کجا است؟
دکتر علیرضا بشارت 2 مطب در مطب چهارراه جهان کودک و مطب خیابان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا بشارت را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا بشارت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بشارت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا بشارت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا بشارت متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا بشارت چه زمانی است؟
دکتر علیرضا بشارت از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بشارت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا بشارت چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر علیرضا بشارت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا بشارت 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا بشارتدکتر علیرضا بشارت dr alireza besharat از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا بشارت در تهران، چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان جهان کودک، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا بشارت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188677606 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا بشارت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا بشارت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا بشارت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا بشارت متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا بشارت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.