درباره‌ی پزشک

لیزر زیبایی، کربوکسی تراپی، تزریق چربی، پلاسما تراپی، میکرونیدلینگ و اعمال جراحی زیبایی زنان، درمان نازایی، IUI

کد نظام پزشکی

117635

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان دکتر شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوچه شواری (پمپ بنزین مینا) ساختمان پزشکان رازی، طبقه ۳، واحد ۱۲

تلفن:02122884654

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژده نامداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژده نامداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژده نامداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژده نامداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژده نامداری چقدر است؟
هزینه ویزیت مژده نامداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده نامداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژده نامداری کجا است؟
دکترمژده نامداری مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژده نامداری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژده نامداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژده نامداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژده نامداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژده نامداری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژده نامداری چه زمانی است؟
دکتر مژده نامداری از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده نامداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژده نامداری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مژده نامداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژده نامداری 0 از 5 است.

درباره دکتر مژده نامداریدکترمژده نامداری dr mozhdeh namdari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مژده نامداری در تهران، خیابان دکتر شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوچه شواری (پمپ بنزین مینا) ساختمان پزشکان رازی، طبقه ۳، واحد ۱۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژده نامداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122884654 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژده نامداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژده نامداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژده نامداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژده نامداری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژده نامداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.