دکتر مژده نامداری

دکتر مژده نامداری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

117635
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

لیزر زیبایی، کربوکسی تراپی، تزریق چربی، پلاسما تراپی، میکرونیدلینگ و اعمال جراحی زیبایی زنان، درمان نازایی، IUI

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان دکتر شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوچه شواری (پمپ بنزین مینا) ساختمان پزشکان رازی، طبقه ۳، واحد ۱۲

تلفن:02122884654

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژده نامداری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژده نامداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد بودن و با دقت به حرف ها گوش میدن و با حوصله

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مژده نامداری
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان دکتر شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوچه شواری (پمپ بنزین مینا) ساختمان پزشکان رازی، طبقه ۳، واحد ۱۲
اولین نوبت خالی: یکشنبه 2 اردیبهشت ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژده نامداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژده نامداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژده نامداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژده نامداری چقدر است؟
هزینه ویزیت مژده نامداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده نامداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژده نامداری کجا است؟
دکتر مژده نامداری 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژده نامداری را ببینید.
+
آیا دکتر مژده نامداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژده نامداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژده نامداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژده نامداری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژده نامداری چه زمانی است؟
دکتر مژده نامداری از روز یکشنبه 2 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده نامداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژده نامداری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مژده نامداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژده نامداری 5 از 5 است.

درباره دکتر مژده نامداریدکتر مژده نامداری dr mozhdeh namdari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مژده نامداری در تهران، خیابان دکتر شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبروی مترو شریعتی، کوچه شواری (پمپ بنزین مینا) ساختمان پزشکان رازی، طبقه ۳، واحد ۱۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژده نامداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122884654 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژده نامداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژده نامداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژده نامداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژده نامداری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژده نامداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.