%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۷۹۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58، طبقه 5، واحد10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد محولاتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد محولاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۳ کاربر)

%۱۰۰
۴۳ کاربر از ۴۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

معطلی در مطب 5 ساعت میباشد.

پذیرش در این مطب در ساعات 12:30 الی 14:30 میباشد، بیماران محترم لطفا در بازه 12:30 تا 14:30 برای گرفتن پذیرش در مطب حضور داشته باشید. بیماران محترم با توجه به شرایط مطب لطفا صبور باشید، میزان معطلی در مطب غیر قابل پیش بینی می باشد.

معطلی در مطب 5 ساعت میباشد.

مراجعین در جلسه اول حتما میبایست نوار مغز و آنالیز مغزی در مطب انجام دهند.

بیمارانی که پرونده ندارد فقط از سایت نوبت دهی انجام دهند.

دکتر فرهاد محولاتی
دکتر فرهاد محولاتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد محولاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد محولاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد محولاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد محولاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد محولاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محولاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد محولاتی کجا است؟
دکتر فرهاد محولاتی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد محولاتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد محولاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محولاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد محولاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد محولاتی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد محولاتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد محولاتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محولاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد محولاتی چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر فرهاد محولاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد محولاتی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد محولاتیدکتر فرهاد محولاتی dr farhad mohavelati از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فرهاد محولاتی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58، طبقه 5، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد محولاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122861604,02122895944,09120923135 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد محولاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد محولاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد محولاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد محولاتی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد محولاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.