%100
پیشنهاد(از 48 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58، طبقه 5، واحد10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد محولاتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد محولاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 48 کاربر)

%100
48 کاربر از 48 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  34 نفر

نظرات

حوریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار با سوادی هستند.

ستایش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار عالی عالی عالی ، بچه ها عاشق دکتر هستند.

همت اله سوری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام: دکتر محولاتی خیلی عالی باتجربه و دکتر کاربلدی هستن تنها موردی که هست بیشتر برای مریضهای شهرستانی این قانون نوبت دهی هست که هیچ جوری نمی توانن نوبت بگیرن یانبودن دکترمتوجه بشن....

امیرحسین توفیقی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی دکتر خوش اخلاق و موفق در تشخیص بیماری هستند

بتول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی دکتر محولاتی واقعا سواد پزشکی دارن و فرزند من رو نجات دادن و من تا عمر دارم مدیون ایشون هستم و حتی به دو نفر هم معرفی کردم و راضی بودن از اقای دکتر . فقط کاش نوبت دهی شون راحت تر بود . برای ما که از کرمان باید بیاییم با استرس همراهیم .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد محولاتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد محولاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد محولاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد محولاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد محولاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد محولاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محولاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد محولاتی کجا است؟
دکتر فرهاد محولاتی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد محولاتی را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد محولاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محولاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد محولاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد محولاتی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد محولاتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد محولاتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محولاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد محولاتی چقدر است؟
تا کنون 48 نفر به دکتر فرهاد محولاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد محولاتی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد محولاتیدکتر فرهاد محولاتی dr farhad mohavelati از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فرهاد محولاتی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58، طبقه 5، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد محولاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122861604,02122895944,09120923135 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد محولاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد محولاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد محولاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد محولاتی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد محولاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.