دکتر بیژن ولی الهی

دکتر بیژن ولی الهی

تخصص ارتوپدی

جراح پا و مچ پا
تهران

کد نظام پزشکی

100730
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد خیابان سرو غربی خیابان بخشایش نبش بیمارستان عرفان (رستوران آناهیتا)خیابان 17برج عرفان طبقه اول واحد 102

تلفن:02122400054

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بیژن ولی الهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن ولی الهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار ماهر و توانمندی هستند. نفر اول این رشته در ایران هستند . اخلاق و برخورد با بیمار عالی است بسیار دلسوز و مهربان هستند.

یگانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از نظر برخورد و تجربه عالی بودن

فیروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

این پزشک از لحاظ تخصص و کار درمانی و رفتارش با مریض خیلی خوب می باشند.

رامی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

طبق نظرسنجی و سرچ چند ماهه دراینترنت انتخاب کردم و ب دوستان پیشنهاد میدم

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد مهربانانه منطقی و رو راست بودن در مورد میزان درمان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بیژن ولی الهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد خیابان سرو غربی خیابان بخشایش نبش بیمارستان عرفان (رستوران آناهیتا)خیابان 17برج عرفان طبقه اول واحد 102


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن ولی الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن ولی الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن ولی الهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن ولی الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن ولی الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ولی الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن ولی الهی کجا است؟
دکتر بیژن ولی الهی 1 مطب در سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیژن ولی الهی را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن ولی الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ولی الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن ولی الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن ولی الهی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن ولی الهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بیژن ولی الهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ولی الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن ولی الهی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر بیژن ولی الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن ولی الهی 5 از 5 است.
درباره دکتر بیژن ولی الهی


دکتر بیژن ولی الهی dr bizhan valiollahi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر بیژن ولی الهی در تهران، سعادت آباد خیابان سرو غربی خیابان بخشایش نبش بیمارستان عرفان (رستوران آناهیتا)خیابان 17برج عرفان طبقه اول واحد 102 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن ولی الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122400054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن ولی الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن ولی الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن ولی الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن ولی الهی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن ولی الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.