دکتر مسعود مفیدی

دکتر مسعود مفیدی

تخصص ارتوپدی

جراح استخوان،مفاصل زانو،ستون فقرات
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۹۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان بخارست

آدرس:

تهران، خیابان بخارست ، میدان آرژانتین ، نبش خیابان الوند ، ساختمان مرکزی پزشکان ، پلاک 5 ، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مسعود مفیدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بخارست
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر مسعود مفیدی
دکتر مسعود مفیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود مفیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود مفیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود مفیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود مفیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود مفیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مفیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود مفیدی کجا است؟
دکتر مسعود مفیدی 1 مطب در مطب خیابان بخارست دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود مفیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود مفیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مفیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود مفیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود مفیدی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود مفیدی چه زمانی است؟
دکتر مسعود مفیدی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود مفیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود مفیدی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر مسعود مفیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود مفیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود مفیدی

دکتر مسعود مفیدی dr masoud mofidi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر مسعود مفیدی در تهران، خیابان بخارست ، میدان آرژانتین ، نبش خیابان الوند ، ساختمان مرکزی پزشکان ، پلاک 5 ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود مفیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188882359- استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود مفیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود مفیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود مفیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود مفیدی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود مفیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.