دکتر بهرام قهرمانی کوره

دکتر بهرام قهرمانی کوره

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

36381
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، بیمارستان جم، کلینیک جم

تلفن:02188547596

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام قهرمانی کوره را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام قهرمانی کوره بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمدعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من با اینکه بار اول بود پیش دکتر امدم خیلی راضی هستم

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون از نظر اخلاق بهترین پزشکی بی نظیر هستند

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اطمينان خاطر نسبتا بزرگي برام فراهم شد قرار شد ام ار اي هم بدم كه ديگه كامل بشه اطمينانم

فروغ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر قهرمانی بشدت پزشک حاذق و قابل اعتماد هستن،چون کلیه اطلاعات مربوط به بیماری رو بطور وضوح براتون توضیح میدن و در صورت نیاز دارو،تزریق و در نهایت عمل رو توصیه میکنن، در صورتی که پزشکای دیگه که رفتیم اصلا اینطور نبودن بلافاصله تزریق با قیمتهای کلان میگفتن و یا عمل ، ولی دکتر هم صبور و متین و هم خوش اخلاق و در تشخیص فوق العادان👍👍👍🧿🧿

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهرام قهرمانی کوره
نوبت مطب خیابان قائم مقام فراهانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان مطهری، خیابان فجر، بیمارستان جم، کلینیک جم
اولین نوبت خالی: شنبه 1 اردیبهشت ساعت 10:35
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام قهرمانی کوره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام قهرمانی کوره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام قهرمانی کوره در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام قهرمانی کوره چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام قهرمانی کوره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره کجا است؟
دکتر بهرام قهرمانی کوره 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام قهرمانی کوره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام قهرمانی کوره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام قهرمانی کوره متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام قهرمانی کوره چه زمانی است؟
دکتر بهرام قهرمانی کوره از روز شنبه 1 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام قهرمانی کوره چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر بهرام قهرمانی کوره رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام قهرمانی کوره 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام قهرمانی کورهدکتر بهرام قهرمانی کوره dr bahram ghahremani koreh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، بیمارستان جم، کلینیک جم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188547596 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام قهرمانی کوره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام قهرمانی کوره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام قهرمانی کوره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام قهرمانی کوره متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام قهرمانی کوره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.