دکتر بهرام قهرمانی کوره

دکتر بهرام قهرمانی کوره

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

36381

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران،خیابان مطهری،خیابان فجر ،بیمارستان جم،کلینیک جم

تلفن:02188547596

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام قهرمانی کوره را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام قهرمانی کوره بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قائم مقام فراهانی
دکتر بهرام قهرمانی کوره
دکتر بهرام قهرمانی کوره

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام قهرمانی کوره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام قهرمانی کوره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام قهرمانی کوره در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام قهرمانی کوره چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام قهرمانی کوره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره کجا است؟
دکتربهرام قهرمانی کوره مطب خیابان قائم مقام فراهانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام قهرمانی کوره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام قهرمانی کوره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام قهرمانی کوره متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام قهرمانی کوره چه زمانی است؟
دکتر بهرام قهرمانی کوره از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام قهرمانی کوره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام قهرمانی کوره چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر بهرام قهرمانی کوره رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام قهرمانی کوره 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام قهرمانی کورهدکتربهرام قهرمانی کوره dr bahram ghahremani koreh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره در تهران،خیابان مطهری،خیابان فجر ،بیمارستان جم،کلینیک جم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام قهرمانی کوره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188547596 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام قهرمانی کوره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام قهرمانی کوره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام قهرمانی کوره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام قهرمانی کوره متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام قهرمانی کوره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.