%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۷۳۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران ، خیابان قائم مقام فراهانی ، بین مطهری و عباس آباد ، کوچه ششم ، پلاک 27 ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی خاتمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی خاتمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قائم مقام فراهانی
ملاحظات

مراجعین گرامی زمان انتظار شما در مطب زمانی تقریبی هست، خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر مهدی خاتمی
دکتر مهدی خاتمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی خاتمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی خاتمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی خاتمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی خاتمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی خاتمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خاتمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی خاتمی کجا است؟
دکتر مهدی خاتمی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی خاتمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی خاتمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خاتمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی خاتمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی خاتمی متخصص قرنیه و خارج چشمی و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی خاتمی چه زمانی است؟
دکتر مهدی خاتمی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خاتمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی خاتمی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهدی خاتمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی خاتمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی خاتمیدکتر مهدی خاتمی dr mehdi khatami از دکترهای متخصص فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی تهران هستند. مطب دکتر مهدی خاتمی در تهران ، خیابان قائم مقام فراهانی ، بین مطهری و عباس آباد ، کوچه ششم ، پلاک 27 ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی خاتمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188545083 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی خاتمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی خاتمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی خاتمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی خاتمی فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی خاتمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.