دکتر شفیعه موثقی

دکتر شفیعه موثقی

کد نظام پزشکی: 38383
4.9 (119 نظر)
٪98 پیشنهاد کاربران
1858 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر شفیعه موثقی

مطب خیابان قائم مقام فراهانی
آدرس: تهران - تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ،روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم اخوان، پلاک 20، طبقه دوم ، واحد 4
اولین نوبت آزاد:شنبه 13 مرداد | 16:40

آدرس مطب دکتر شفیعه موثقی

مطب خیابان قائم مقام فراهانی
آدرس:
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ،روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم اخوان، پلاک 20، طبقه دوم ، واحد 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر شفیعه موثقی

4.9
از 119 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%98
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بنده مشکوک به روماتیسم بودم که ایشون برام آزمایش نوشتن بعد از بررسی نتیجه آزمایش ترجیح دادن هنوز دارو شروع نکنم و تحت درمان باشم و هر سه ماه چکاپ انجام بدم و تو این سن داروهای زیاد مصرف نکنم
کاربر دکترتو(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
به دلیل اختلال در آزمایشات روماتولوژیک چند سال است تحت نظر ایشان هستم، مهارت و دانش بالا و اخلاق حرفه ای عالی دارند.
فاطمه(1403/04/11)
نوبت دهی مطب
(1403/04/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای تشخیص شدت بیماری مراجعه کردم ک آزمایش تجویزشده برام. بسیار راضی ام از نوع تشخیص و برخورد خانم دکتر
محمدرضا(1403/04/04)
نوبت دهی مطب
(1403/04/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: بابت درد مفاصل و روماتیسم
مینا(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من به خاطر پوکی استخوان خدمت ایشون رسیدم و برای بار اول هست که ایشون رو میدیدم از خانم دکتر خیلی خوشم اومد خیلی صبورانه با من رفتار کردن سوالاتی رو از من پرسیدن و خیلی دقیق گوش میدادن و داروهای مناسب من رو برام تجویز کردن و خیلی به من امیدواری دادن از ایشون خیلی متشکرم
کاربر دکترتو(1403/03/26)
نوبت دهی مطب
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
روماتیسم مفصلی دارم که تحت درمان ایشون هستم و خیلی با حوصله و با دقت مراحل درمان بنده را پیگیری وبررسی میکنن، خدا خیرشون بده خیلی مهربون و صبورن

سوالات متداول راجع به دکتر شفیعه موثقی

چطور می‌توانم نوبت دکتر شفیعه موثقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شفیعه موثقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شفیعه موثقی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر شفیعه موثقی چقدر است؟
هزینه ویزیت شفیعه موثقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شفیعه موثقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر شفیعه موثقی کجا است؟
دکتر شفیعه موثقی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شفیعه موثقی را ببینید.
آیا دکتر شفیعه موثقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شفیعه موثقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر شفیعه موثقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شفیعه موثقی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شفیعه موثقی چه زمانی است؟
دکتر شفیعه موثقی از روز شنبه 13 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شفیعه موثقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شفیعه موثقی چقدر است؟
تا کنون 119 نفر به دکتر شفیعه موثقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شفیعه موثقی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر شفیعه موثقیدکتر شفیعه موثقی dr shafieh movasseghi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر شفیعه موثقی در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ،روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم اخوان، پلاک 20، طبقه دوم ، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شفیعه موثقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188730702 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شفیعه موثقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شفیعه موثقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شفیعه موثقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شفیعه موثقی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شفیعه موثقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.