%98
پیشنهاد(از 34 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، کوچه ششم ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، ساختمان پزشکان رازی ، طبقه دوم ، واحد 4

تلفن:02188730702

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شفیعه موثقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شفیعه موثقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%98
33 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک حاذق،خوش اخلاق،با دانش و صبوری هستند.خداوند خیرشون بده

ام حبیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کار پزشک عالی هست.

فروه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار کارآمد و با اطلاع بودند من به شخصه با اینکه دفعه ی اولی بود که به ایشون مراجعه میکردم بسیار راضی بودم.

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص خوب

مریم سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سالهاست که خدمت خانم دکتر میرسم و همیشه با تشخیص عالی بهترین بوده اند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شفیعه موثقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قائم مقام فراهانی
تهران - تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، کوچه ششم ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، ساختمان پزشکان رازی ، طبقه دوم ، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شفیعه موثقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شفیعه موثقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شفیعه موثقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شفیعه موثقی چقدر است؟
هزینه ویزیت شفیعه موثقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شفیعه موثقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شفیعه موثقی کجا است؟
دکتر شفیعه موثقی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شفیعه موثقی را ببینید.
+
آیا دکتر شفیعه موثقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شفیعه موثقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شفیعه موثقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شفیعه موثقی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شفیعه موثقی چه زمانی است؟
دکتر شفیعه موثقی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شفیعه موثقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شفیعه موثقی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر شفیعه موثقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شفیعه موثقی 5 از 5 است.
درباره دکتر شفیعه موثقی


دکتر شفیعه موثقی dr shafieh movasseghi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر شفیعه موثقی در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، کوچه ششم ، روبروی بیمارستان تهران کلینیک ، ساختمان پزشکان رازی ، طبقه دوم ، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شفیعه موثقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188730702 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شفیعه موثقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شفیعه موثقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شفیعه موثقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شفیعه موثقی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شفیعه موثقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.