%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رژیم دوران رشد کودکان و نوجوانان، دوران  بارداری و شیردهی، رژیم های چاقی، لاغری، دیابت

 

کد نظام پزشکی

ت_۱۹۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند، حد فاصل بیست متری سینما سعدی و باغشاه (روبروی هتل پارس) ساختمان زند ، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سهیلا قائمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سهیلا قائمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سهیلا قائمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

سهیلا قائمی
سهیلا قائمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سهیلا قائمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا قائمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سهیلا قائمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سهیلا قائمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا قائمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سهیلا قائمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سهیلا قائمی کجا است؟
دکتر سهیلا قائمی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سهیلا قائمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سهیلا قائمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا قائمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سهیلا قائمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا قائمی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سهیلا قائمی چه زمانی است؟
دکتر سهیلا قائمی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سهیلا قائمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سهیلا قائمی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به سهیلا قائمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سهیلا قائمی 5 از 5 است.

درباره سهیلا قائمیسهیلا قائمی soheila ghaemi از دکترهای متخصص تخصص تغذیه شیراز هستند. مطب سهیلا قائمی در شیراز، بلوار زند، حد فاصل بیست متری سینما سعدی و باغشاه (روبروی هتل پارس) ساختمان زند ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سهیلا قائمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132305731 , 07132359644 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سهیلا قائمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سهیلا قائمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سهیلا قائمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سهیلا قائمی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سهیلا قائمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.