دکتر محمدحسین کیاپور

دکتر محمدحسین کیاپور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

12058

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان فاطمی

آدرس:

تهران، خیابان فاطمی ، بین کاج و پروین اعتصامی پلاک 143 بالای پست بانک طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین کیاپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین کیاپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فاطمی
ملاحظات

دکتر محمدحسین کیاپور
دکتر محمدحسین کیاپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین کیاپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین کیاپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین کیاپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین کیاپور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین کیاپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین کیاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین کیاپور کجا است؟
دکترمحمدحسین کیاپور مطب خیابان فاطمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین کیاپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین کیاپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین کیاپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین کیاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین کیاپور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین کیاپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین کیاپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین کیاپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین کیاپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدحسین کیاپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین کیاپور 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین کیاپوردکترمحمدحسین کیاپور dr mohammadhosein kiapor از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر محمدحسین کیاپور در تهران، خیابان فاطمی ، بین کاج و پروین اعتصامی پلاک 143 بالای پست بانک طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین کیاپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188921519 ,02188962494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین کیاپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین کیاپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین کیاپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین کیاپور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین کیاپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.