دکتر سروش پیام یار

دکتر سروش پیام یار

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن -پلاستیک بینی
تهران
%80
پیشنهاد(از 15 کاربر)

کد نظام پزشکی

22829

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، جنب کوچه صادقیان، پلاک 1343، ساختمان سهیل، طبقه1

تلفن:02122850759

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سروش پیام یار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سروش پیام یار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%80
12 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

دکتر سروش پیام یار
دکتر سروش پیام یار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سروش پیام یار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سروش پیام یار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سروش پیام یار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سروش پیام یار چقدر است؟
هزینه ویزیت سروش پیام یار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سروش پیام یار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سروش پیام یار کجا است؟
دکترسروش پیام یار مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سروش پیام یار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سروش پیام یار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سروش پیام یار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سروش پیام یار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سروش پیام یار متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سروش پیام یار چه زمانی است؟
دکتر سروش پیام یار از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سروش پیام یار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سروش پیام یار چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر سروش پیام یار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سروش پیام یار 4 از 5 است.

درباره دکتر سروش پیام یاردکترسروش پیام یار dr soroush payam yar از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سروش پیام یار در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، جنب کوچه صادقیان، پلاک 1343، ساختمان سهیل، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سروش پیام یار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122850759 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سروش پیام یار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سروش پیام یار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سروش پیام یار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سروش پیام یار متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سروش پیام یار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.