دکتر مجتبی غفاری پور

دکتر مجتبی غفاری پور

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

18640
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بعد از یخچال، روبروی مترو قلهک، ساختمان 1405، پلاک 1495، طبقه سوم، واحد 15

افتخارات

عضو هیئت علمی دانشگاه

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی غفاری پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی غفاری پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان سالها دکتر خانوادگی ماهستند .. بسیار حاذق و با اخلاق ...نظر ایشون برای تمام اعضای خانواده و حتی دوستانم حجت هست .

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر غفاری به طور خلاصه کاردان، با اخلاق، خوش برخورد

اسمعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار ممنونم از جناب دکتر غفاری که مشکل چشم منو برطرف کردند.

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دقیق و باحوصله مورد معاینه قراردادند و‌تشخیص درستی داشتند

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب و با حوصله ای هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجتبی غفاری پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی غفاری پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی غفاری پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی غفاری پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی غفاری پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی غفاری پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی غفاری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی غفاری پور کجا است؟
دکتر مجتبی غفاری پور 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجتبی غفاری پور را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی غفاری پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی غفاری پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی غفاری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی غفاری پور متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی غفاری پور چه زمانی است؟
دکتر مجتبی غفاری پور از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی غفاری پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی غفاری پور چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر مجتبی غفاری پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی غفاری پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی غفاری پوردکتر مجتبی غفاری پور dr mojtaba ghaffari poor از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مجتبی غفاری پور در تهران، خیابان شریعتی، بعد از یخچال، روبروی مترو قلهک، ساختمان 1405، پلاک 1495، طبقه سوم، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی غفاری پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122616636,02122643499 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی غفاری پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی غفاری پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی غفاری پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی غفاری پور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی غفاری پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.