دکتر محمد حسین کریمی

دکتر محمد حسین کریمی

تخصص ارتوپدی

جراح و متخصص بیماریهای استخوان و مفاصل. شکستگی ها، آرتروسکوپی، تعویض مفاصل
تهران

کد نظام پزشکی

78935
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دو راهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک ۱۴۲۵

تلفن:02122615385

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسین کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسین کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند. باتجربه بالا.

رامش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من به صورت اورژانسی با دکتر کریمی بعنوان دکتر معالج روبرو شدم خدا رو شکر می کنم ایشان اون زمان در بیمارستان بودن ، از نظر تشخیص به موقع و نحوه برخورد با بیمار خیلی عالی هستن، انشااله در سلامت کامل باشن و سایه شون مستدام

اقدس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هم تشخیص خوبی دارن وهم با حوصله پاسخگو سوالات بیمار هستن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و به روز بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بیار دکتر خوب با تجربه و خوش برخورد هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد حسین کریمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسین کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسین کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسین کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسین کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسین کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسین کریمی کجا است؟
دکتر محمد حسین کریمی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسین کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسین کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسین کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسین کریمی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسین کریمی چه زمانی است؟
دکتر محمد حسین کریمی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسین کریمی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمد حسین کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسین کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسین کریمیدکتر محمد حسین کریمی dr mohammad hosein karimi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمد حسین کریمی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دو راهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک ۱۴۲۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسین کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122615385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسین کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسین کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسین کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسین کریمی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسین کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.