دکتر زهرا کیان پور

دکتر زهرا کیان پور

تخصص قلب و عروق

شیراز

کد نظام پزشکی

100336
%98
پیشنهاد(از 35 کاربر)

درباره‌پزشک

 خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:معاینه و بررسی قلب و عروق، درمان و پیگیری فشار خون بالا، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آنژیوگرافی، هولتر فشار خون و آریتمی، مشاوره قبل از عمل، بررسی کنترل فشار خون.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی آباد، بین خیابان دوستان و خلبانان، مجتمع پزشکی اهورا، طبقه 5، واحد 52

تلفن:07136340135

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا کیان پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا کیان پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%98
34 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی بودن و بسیار برای بیمار وقت میگذارن و دقیق معاینه میکنن که البته همین باعث طولانی شدن زمان انتظار بقیه بیماران میشه ولی ارزش دقیق معاینه شدن را داره

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با شخصیت و کاربردی هستند و برای بیماران وقت میگذارند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی صبور و باحوصله هستن.

محمد رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند. برای بیمار واقعا وقت میگذارند و کاملا راضی بودم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار با حوصله بودن راضی بودم ازشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا کیان پور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا کیان پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا کیان پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا کیان پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا کیان پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا کیان پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کیان پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا کیان پور کجا است؟
دکتر زهرا کیان پور 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا کیان پور را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا کیان پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کیان پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا کیان پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا کیان پور متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا کیان پور چه زمانی است؟
دکتر زهرا کیان پور از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کیان پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا کیان پور چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر زهرا کیان پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا کیان پور 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا کیان پوردکتر زهرا کیان پور dr zahra keyanpor از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر زهرا کیان پور در شیراز، خیابان معالی آباد، بین خیابان دوستان و خلبانان، مجتمع پزشکی اهورا، طبقه 5، واحد 52 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا کیان پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136340135 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا کیان پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا کیان پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا کیان پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا کیان پور متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا کیان پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.