دکتر بهادر اسدی خوانساری

دکتر بهادر اسدی خوانساری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ سکته مغزی

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای عروق اعصاب (نوروواسکولار اینترونشن)
تهران

کد نظام پزشکی

78046
%90
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • فلوشیپ سکته مغزی

اطلاعات مطب خیابان گاندی

آدرس:

تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه 21، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 9

تلفن:02188875512

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهادر اسدی خوانساری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهادر اسدی خوانساری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%90
27 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر در ظاهر وقت زیادی برای بیمار گذاشتن ولی از روی ام آر آی نتونستن تشخیص لخته خون رو بدن.....

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذق و صبور و فوق العاده من بیماری بالزی پالسی داشتم با ی نسخه خوب شدم فلج‌موقت عضله صورت خدا خیرشان بده دکتر دست طلا هستند

عبای
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ان شالله خداوند خیر دنیا وآخرت به ایشان عنایت فرماید.بدون اغراق عرض میکنم واقعا دکتری حاذق وکار کشته و بسیار دلسوز مریض می باشند.امیدوارم مسئولین قدر همچین اشخاصی رو که گره از کار هزاران هموطن رو باز میکنن را بدانن.

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام آقای دکتر بهادر اسدی از‌ بهترین ها‌ در رشته‌ و تخصص خود میباشند و خیلی با اخلاق و صدور مردان نیک این روزگار هستند بنده خیلی ممنون از آقای دکتر عزیز و گرامی

سید محمد طاها
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

استاد و بزرگوار تشخيص عالي و قوي كارشون معجزه هست ممنونم از ايشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهادر اسدی خوانساریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهادر اسدی خوانساری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهادر اسدی خوانساری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهادر اسدی خوانساری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهادر اسدی خوانساری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهادر اسدی خوانساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر اسدی خوانساری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهادر اسدی خوانساری کجا است؟
دکتر بهادر اسدی خوانساری 1 مطب در مطب خیابان گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهادر اسدی خوانساری را ببینید.
+
آیا دکتر بهادر اسدی خوانساری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر اسدی خوانساری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهادر اسدی خوانساری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهادر اسدی خوانساری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و سکته مغزی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهادر اسدی خوانساری چه زمانی است؟
دکتر بهادر اسدی خوانساری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهادر اسدی خوانساری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهادر اسدی خوانساری چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر بهادر اسدی خوانساری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهادر اسدی خوانساری 5 از 5 است.

درباره دکتر بهادر اسدی خوانساریدکتر بهادر اسدی خوانساری dr bahador asadikhansari از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهادر اسدی خوانساری در تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه 21، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهادر اسدی خوانساری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188875512 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهادر اسدی خوانساری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهادر اسدی خوانساری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهادر اسدی خوانساری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهادر اسدی خوانساری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهادر اسدی خوانساری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.