دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرح مویدی

دکتر فرح مویدی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

بندرعباس

کد نظام پزشکی

61771
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص اعصاب و روان/ دانشیار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

در مطب دکتر مویدی خدمات زیر انجام می شود:

درمان وسواس اضطراب و افسردگی

مشاوره قبل از ازدواج

درمان مشکلات و ناتوانی جنسی

درمان اعتیاد و سردرد

تست هوش، نوار مغز، نوروفیدبک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهار راه فاطمیه

آدرس:

بندر عباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز ،طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرح مویدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرح مویدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

معین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان پزشکی باتجربه در زمینه کار تشخیص بیماری های مربوطه هستند و خوش اخلاق و صبور و علاقمند به ادامه و پیگیری روند درمان و کنترل بیمار ی مراجعه کنندگان به مطب خود ،هستند•☆☆☆☆

فرزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر فرح موحدی از دیرباز زیر نظرشون بودم و صادقانه بگم تعلل از خودم بوده و تا زمانی داروهای که واسم تجویز میکردند و باید تا پایان کامل درمانم مصرفشون میکردم حتی نیاز بود بعد از اولین نوبت دهی و تجویز دارو که واقعا تجربه خاصی در زمینه تجویز بهترین دارو برای هر بیمار خاصی که به مطبشان میرود دارند من هم حداقل دو بار دیگه تا بهبودی کامل باید نوبت می‌گرفتم اما مشکل ما بیماران اینه وقتی یک دوره داروها تمام می شود فکر میکنم که خوب شدیم اما اینطور نیست.خانم دکتر خیلی اصرار داشتن اواسط مصرف داروهام باز برم پیششان تا وضعیت جسمانیمو مورد نظر قرار بده اما کوتاهی از خودم بود که نرفتم چون فکر میکردم همین یه بار نوبت برام کافیه در صورتی که درمان رو طبق دستور خانم دکتر نصف نیمه رها کردم و باز برگشتم سر خونه اولم.اما اینبار می‌خوام تااخرین لحظه طبق دستور خانم دکتر پیش برم تمام و کمال.تشکر.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و عالی

ادریس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خوش برخورد و با حوصله.

علی اصغر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب هستن..تعریفشون شنیدم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرح مویدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهار راه فاطمیه
بندرعباس - بندر عباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز ،طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرح مویدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرح مویدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرح مویدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرح مویدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرح مویدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح مویدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرح مویدی کجا است؟
دکتر فرح مویدی 1 مطب در مطب چهار راه فاطمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرح مویدی را ببینید.
+
آیا دکتر فرح مویدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرح مویدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرح مویدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرح مویدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرح مویدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرح مویدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح مویدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرح مویدی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر فرح مویدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرح مویدی 5 از 5 است.
درباره دکتر فرح مویدی


دکتر فرح مویدی dr farah moayyedi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباس هستند. مطب دکتر فرح مویدی در بندر عباس، چهار راه فاطمیه، کوچه بعد از بانک سرمایه، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز ،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرح مویدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632251649,09396582036,07632251650 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرح مویدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرح مویدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرح مویدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرح مویدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرح مویدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.