دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مسعود شابه پور

دکتر مسعود شابه پور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

19394
%97
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان الوند

آدرس:

تهران، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ،پلاک 5 ساختمان مرکزی پزشکان طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود شابه پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود شابه پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%97
29 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

شقایق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام من برادرم موقع نوزادی نخاع از کمرش بیرون بود و آقای دکتر برادرم رو عمل کردند و الان داداشم ۱۶سالشه و خداروشکر هیچ مشکلی نداره بسیار دکتر خوب و عالی هستن از هر نظر خدا حفظشون کنه.

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی خیلی و باتجربه

عبدالحمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر واقعا باتجربه ای هستند

تیام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

درجه یک

ابوالقاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من از 30 سال قبل با جناب دکتر آشنایی دارم. معمولا هرکسی که نزد من از درد کمر بگه اولین و آخرین پیشنهادم دکتر هستن. بسیار عالی هستن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود شابه پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان الوند
تهران - تهران، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ،پلاک 5 ساختمان مرکزی پزشکان طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود شابه پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود شابه پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود شابه پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود شابه پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود شابه پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود شابه پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود شابه پور کجا است؟
دکتر مسعود شابه پور 1 مطب در مطب خیابان الوند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود شابه پور را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود شابه پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود شابه پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود شابه پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود شابه پور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود شابه پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود شابه پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود شابه پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود شابه پور چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر مسعود شابه پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود شابه پور 5 از 5 است.
درباره دکتر مسعود شابه پور


دکتر مسعود شابه پور dr masoud shabehpoor از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر مسعود شابه پور در تهران، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ،پلاک 5 ساختمان مرکزی پزشکان طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود شابه پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188792975 -02188661701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود شابه پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود شابه پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود شابه پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود شابه پور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود شابه پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.