دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

29054
%99
پیشنهاد(از 63 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی مغز و اعصاب دیسک و ستون فقرات بیمارستاهای همکار : لاله - خاتم الانبیاء

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ولی عصر شمالی ، جنب بانک مسکن ، خیابان شریفی پلاک ۶۱ ، واحد 6

تلفن:02188665451

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 63 کاربر)

%99
62 کاربر از 63 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

صبور

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با حوصله و صبوری هستند

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک باحوصله ویزیت و موارد لازم را تشریح نمودند فعلا در حال درمان هستم و امیدوار به تشخیص ایشان و بهبودی نسبی دارم.

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار خوب و مؤدب با حوصله خوش اخلاق صبور، بیمار مارو با دقت با حوصله معاینه کردن و گرافی هارو با دقت بررسی کردن بسیار دکتر خوبی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان ونک
تهران - تهران ، میدان ونک ، خیابان ولی عصر شمالی ، جنب بانک مسکن ، خیابان شریفی پلاک ۶۱ ، واحد 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالله خان فخرایی طهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی کجا است؟
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی چه زمانی است؟
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی از روز دوشنبه 21 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی چقدر است؟
تا کنون 63 نفر به دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی 5 از 5 است.
درباره دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی


دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی dr abdollahkhan fakhraei tehrani از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در تهران ، میدان ونک ، خیابان ولی عصر شمالی ، جنب بانک مسکن ، خیابان شریفی پلاک ۶۱ ، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188665451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.