دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

کد نظام پزشکی: 29054
5 (229 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
3374 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

مطب میدان ونک
آدرس: تهران - تهران، میدان ونک، خیابان ولی عصر شمالی، جنب بانک مسکن، خیابان شریفی، پلاک 61، واحد 6
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 24 مرداد | 19:45

درباره دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

متخصص جراحی مغز و اعصاب دیسک و ستون فقرات بیمارستاهای همکار : لاله - خاتم الانبیاء

آدرس مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

مطب میدان ونک
آدرس:
تهران، میدان ونک، خیابان ولی عصر شمالی، جنب بانک مسکن، خیابان شریفی، پلاک 61، واحد 6
تلفن:

نظرات درباره دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

5
از 229 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
امید(1403/05/01)
نوبت دهی مطب
(1403/05/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دیسک کمر دارم دکتر فوق العاده بود. صبور و با دانش بسیار بالا
حسین(1403/04/28)
نوبت دهی مطب
(1403/04/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: درد گردن و کمر
معصومه(1403/04/20)
نوبت دهی مطب
(1403/04/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
من دچار بیرون زدگی دیسک کمر هستم. از تشخیص و رفتار پزشک بیییی نهایت رضایت دارم. با صبر و حوصله و احترام کاملا مشکل بنده را ابتدا برایم توضیح دادند و بعد فرایند درمان را آغاز کردند. خانم منشی بیییی نظیر و بسیااار مهربان بودند. می تونم بگم اولین جایی بود که من چنین خانم منشی مهربان و صبوری میدیدم. ۱۰۰ درصد ایشان را توصیه می کنم.
نرگس(1403/04/20)
(1403/04/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
برای مادرم با کمپلکسی از مشکلات به ایشون مراجعه کردیم، بیرون زدگی دیسک ، تنگی کانال نخاعی، سرخوردگی مهره ، لقی مهره های متعدد تا به حال ویزیت این شکلی رو ندیده بودم ، از روی عکس و ام آر آی چنان تشریح میکنن مسائل رو برای بیمار که با کمترین میزان تحصیلات متوجه میشین مشکلتون چیه و راه حل مناسب چیه ، با حوصله معاینه میکنن و مرحله به مرحله پیش میرن. بسیار حاذق ، بادقت ، دانش به روز ، انسان و محترم هستن ، مدیریت مطب عالی بود ، خبری از ازدحام نبود ، باوجود اینکه تعداد مراجعین زیاده اما طوری وقت میدن که تعداد زیادی از افراد منتظر نباشن. اینکه خبری از دستیاران متعدد توی مطب نبود یک حسن بسیار بزرگ بود ، حتی خودشون هم برنامه ی عمل هاشون رو ست میکنن. من پزشکان و عمل های زیادی رو تجربه کردم ، تا حالا پزشکی که اینقدر مسئولانه برخورد بکنه رو ندیدیم. قبل از عمل هم مادرم رو دیدن و مجددا در مورد شرایط و پروسه عمل توضیح دادن و هم من رو به عنوان همراه ، بلافاصله بعد از عمل بازم منو دیدن و توضیح دادن که چه گذشته در اتاق عمل ، دوبار همون روز عمل ویزیت کردن. پانسمان روزهای بعد از عمل رو خودشون عوض کردن ، هر روز ویزیت داشتن ، ویزیت با حوصله و درست. خدا رو شکر میکنم که بهشون مراجعه کردیم ، امیدوارم دست هاشون همیشه توانمند باشه و باعث شفای بیماران زیادی بشن 🙏💚
مهناز(1403/04/18)
نوبت دهی مطب
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: درد کمر و پا
افسانه(1403/04/17)
نوبت دهی مطب
(1403/04/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: تنگی کانال نخاعی و کمر درد

سوالات متداول راجع به دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالله خان فخرایی طهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی کجا است؟
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی را ببینید.
آیا دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی چه زمانی است؟
دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی از روز چهارشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی چقدر است؟
تا کنون 229 نفر به دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانیدکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی dr abdollahkhan fakhraei tehrani از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی در تهران، میدان ونک، خیابان ولی عصر شمالی، جنب بانک مسکن، خیابان شریفی، پلاک 61، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188665451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالله خان فخرایی طهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.