%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان همکار : بیمارستان جم

کد نظام پزشکی

۱۴۳۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر بهمن پیران ویسه

آدرس:

تهران خیابان ولیعصر ۱۰۰ متر بالاتر از میدان ونک اول خیابان شهید والی نژاد شماره ۵۶ طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهمن پیران ویسه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر بهمن پیران ویسه
ملاحظات

بیمارهای محترم در صورت گرفتن نوبت و عدم مراجعه به مطب در زمان تعیین شده، محدودیت گرفتن نوبت برای شما اعمال خواهد شد. لذا خواهشمند است در صورت انصراف از حضور, حتما اعلام نمایید و نوبت خود را کنسل کنید.

دکتر بهمن پیران ویسه
دکتر بهمن پیران ویسه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن پیران ویسه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن پیران ویسه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن پیران ویسه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن پیران ویسه چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن پیران ویسه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن پیران ویسه کجا است؟
دکتر بهمن پیران ویسه 1 مطب در مطب دکتر بهمن پیران ویسه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهمن پیران ویسه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن پیران ویسه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن پیران ویسه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن پیران ویسه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن پیران ویسه چه زمانی است؟
دکتر بهمن پیران ویسه از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن پیران ویسه چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر بهمن پیران ویسه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن پیران ویسه 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن پیران ویسه

دکتر بهمن پیران ویسه dr bahman piran veyseh از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهمن پیران ویسه در تهران خیابان ولیعصر ۱۰۰ متر بالاتر از میدان ونک اول خیابان شهید والی نژاد شماره ۵۶ طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن پیران ویسه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188886652 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن پیران ویسه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن پیران ویسه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن پیران ویسه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن پیران ویسه تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن پیران ویسه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.