دکتر بهمن پیران ویسه

دکتر بهمن پیران ویسه

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

14317
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان همکار : بیمارستان جم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر بهمن پیران ویسه

آدرس:

تهران خیابان ولیعصر ۱۰۰ متر بالاتر از میدان ونک اول خیابان شهید والی نژاد شماره ۵۶ طبقه سوم

تلفن:02188886652

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن پیران ویسه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن پیران ویسه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ناهید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

طبابت و تشخیص و اخلاق پزشکی ایشان در سطح بسیار عالی و همراهی بابیمار خداوند حفظشون کنه

فرشاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بهترین پزشکی هستن که در عمرم دیدم. دو ساله واسه سنگ کلیه پیش‌شون می‌رم. دو بار منو عمل کردن. کارشون عالیه، خیلی دلسوز و مهربونن، منشی‌شون بسیار محترم و حرفه‌ای برخورد می‌کنن، و خود دکتر هم انسان بزرگ و شریفی ان.

سیدمحمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر پیران را حدود ۶ سال بنده نسبت به ایشان ارادت دارم دکتری صبور،حاذق و با خونسردی به حرف آدم گوش می دهند انشاالله خداوند به ایشان ۱۲۰ سال عمر با عزت عنایت فرماید

ارغوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با صبر و حوصله گوش دادن و توضیح دادن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار حاذق و با تجربه ای هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهمن پیران ویسه
نوبت مطب دکتر بهمن پیران ویسه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران خیابان ولیعصر ۱۰۰ متر بالاتر از میدان ونک اول خیابان شهید والی نژاد شماره ۵۶ طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن پیران ویسه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن پیران ویسه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن پیران ویسه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن پیران ویسه چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن پیران ویسه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن پیران ویسه کجا است؟
دکتر بهمن پیران ویسه 1 مطب در مطب دکتر بهمن پیران ویسه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن پیران ویسه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن پیران ویسه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن پیران ویسه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن پیران ویسه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهمن پیران ویسه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پیران ویسه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن پیران ویسه چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر بهمن پیران ویسه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن پیران ویسه 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن پیران ویسهدکتر بهمن پیران ویسه dr bahman piran veyseh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهمن پیران ویسه در تهران خیابان ولیعصر ۱۰۰ متر بالاتر از میدان ونک اول خیابان شهید والی نژاد شماره ۵۶ طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن پیران ویسه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188886652 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن پیران ویسه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن پیران ویسه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن پیران ویسه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن پیران ویسه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن پیران ویسه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.